ÁLLÁSAJÁNLATUNK:

Amennyiben magadénak érzed az ajánlatunkat, az alábbi e-mailcímre küldheted a fényképes Önéletrajzodat: beef.farmerkft@gmail.com

Érdeklődni pedig a: 0036302980144-es telefonszámon lehet.

ÉLŐÁLLAT FELVÁSÁRLÓ

Ez a munkakör egy életforma, amelyhez a kereskedői véna elengedhetetlen, ha ezzel rendelkezel és érdekel az élőállat kereskedelem, rövid idő alatt, komoly egzisztenciát és karriert leszel képes kialakítani cégünknél.

Feladatok:

  • partnerekkel való kapcsolattartás
  • szarvasmarhák és juhok szelektálása, osztályozása
  • szállítások szervezése, lebonyolítása

 A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • kereskedői ambíció
  • üzleti szellem
  • kiváló kommunikáció, helyes megítélés
  • szarvasmarha és/vagy juhtenyésztésben eltöltött idő, tapasztalat
  • folyamatos tanulási vágy
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • a fenti elvárások mellett, a külföldön szerzett tapasztalat, angol és/vagy német nyelvtudás, dunántúli lakhely.

Kínálunk:

  • Mi szolgálati gépjárművel, telefonnal, szakmai fejlődési lehetőséggel tudunk hozzájárulni terveid megvalósításához.

Munkavégzés típusa:

  • rugalmas munkavégzési hely.

Elvárt tapasztalat:

  • minimum 1 év a közelmúltban eltöltött tapasztalat a kereskedelemben és minimum 2-3 év tapasztalat az állattartás terén.

Juttatás:

  • céges autó, mobiltelefon.

Fiatalos, ambiciózus, munkájára igényes álláskeresők jelentkezését várjuk!

TOP
X

Jobb egérgomb funkció

Tisztelt Látogató! Az oldal böngészése során a jobb egérgomb funkció nem használható.